+48 694650334 bartek@b-serwis.eu
Zaznacz stronę

Portfolio

Nasz oferta

ADMINISTRACJA, OBSŁUGA I WSPARCIE IT

Dowiedz się więcej
Urządzenia sieciowe oraz komputery pracują coraz wolniej i głośniej? Programy przestają działać i pojawiają się niezrozumiałe komunikaty? Przyczyn może być wiele – brak aktualizacji oprogramowania, nadmierna eksploatacja sprzętu czy też nieprawidłowo skonfigurowana sieć komputerowa. Powierzając nam administrację i obsługę IT, możesz mieć pewność, że wdrożymy odpowiednie rozwiązania i zapewnimy bezawaryjne funkcjonowanie sieci.

Tak, jak serwisujemy regularnie samochody, aby utrzymać ich pełną sprawność, tak identycznie powinniśmy zatroszczyć się o system IT wykorzystywany w firmie. Zespół naszych specjalistów z Wrocławia kompleksowo zajmie się obsługą informatyczną Twojej firmy. Przeprowadzimy konserwację urządzeń, zaktualizujemy je oraz w razie potrzeby unowocześnimy. Wykonujemy także audyty bezpieczeństwa IT, wprowadzając odpowiednie rozwiązania zabezpieczające dane gromadzone w systemie. W ramach outsourcingu informatycznego mamy również usługę help serwis. W razie wystąpienia awarii systemu nasi informatycy natychmiast zareagują i sprawnie usuną awarię.

PROJEKTOWANIE, INSTALACJA ORAZ MONTAŻ

Dowiedz się więcej
Planujesz wykonanie sieci komputerowej w nowym mieszkaniu, domu, a może firmie i nie wiesz, jak się za to zabrać? Dla nas to żaden problem – wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt i pomożemy w doborze oraz zakupie odpowiedniego sprzętu i oprogramowania. Usługi wykonujemy kompleksowo – od projektu po instalację, konfigurację, uruchomienie, wdrożenie usług i zabezpieczenie sieci przed zagrożeniami.

Fachowa i sprawna pomoc specjalistów od obsługi informatycznej firm to nie tylko pewność, że cała sieć komputera będzie poprawnie wykonana, ale i że zostanie ona idealnie dopasowana do potrzeb. Odpowiedniej klasy sprzęt, serwery dobrane swoją wydajnością do formy ich wykorzystania, a do tego skonfigurowanie wszystkich narzędzi pod indywidualne potrzeby dają gwarancję bezproblemowej i niezwykle efektywnej pracy z takim systemem. Nasze wsparcie IT nie kończy się jednak tylko na projekcie oraz montażu np. monitoringu CCTV. Oferujemy również wygodną usługę help serwis, w ramach której zapewniamy wsparcie techniczne przy jakichkolwiek problemach z działaniem sieci, szybko usuwając wszystkie awarie.

SYSTEMY MONITORINGU CCTV

Dowiedz się więcej
Chcesz sprawdzać z dowolnego miejsca, co się aktualnie dzieje na Twoim placu budowy bądź w magazynie? A może chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swojego domu i odstraszyć potencjalnych złodziei? Rozwiązaniem jest monitoring CCTV, który umożliwia podgląd z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu (komputer, laptop czy też telefon). Kamery monitoringu zapewniają obraz HD doskonałej jakości, a także bezawaryjną pracę przez długi czas.

Nasza szeroko zakrojona pomoc to nie tylko zaproponowanie rozwiązań idealnie dopasowanych do konkretnych potrzeb. Doświadczeni pracownicy zajmą się także kompleksowym projektowaniem takiego systemu, jego instalacją oraz montażem i późniejszą konfiguracją. Oferujemy oczywiście również w późniejszym czasie swoje wsparcie serwisowe, gwarantując ekspresową reakcję na każde zgłoszenie. Systemy monitoringu CCTV we Mielcu stanowią świetne rozwiązanie nie tylko w firmach, ale także w domach prywatnych, dając podgląd na budynki z dowolnego miejsca na świecie, gdzie możemy skorzystać z internetu.

DORADZTWO I POMOC TECHNICZNA

Dowiedz się więcej
Nie znasz się na komputerach oraz sieci i potrzebujesz pomocy? Zapewniamy rzetelne doradztwo oraz pomoc techniczną – możesz liczyć na nasze wsparcie w przypadku nagłej awarii, która musi zostać pilnie usunięta. A może masz pomysł na wdrożenie nowej usługi w sieci, ale nie wiesz, czy jest to możliwe? Rozwiejemy Twoje wątpliwości i dopasujemy do Twoich potrzeb odpowiedni sprzęt, a także usługę informatyczną, która sprosta Twoim wymaganiom.

Niepoprawnie dobrane do potrzeb rozwiązania informatyczne mogą blokować rozwój nawet najlepszej firmy. Brak wiedzy w wielu przypadkach kończy się również niepotrzebnymi wydatkami, zakupem sprzętu źle dostosowanego do potrzeb lub którego możliwości nigdy w pełni nie wykorzystamy. Dzięki naszym usługom informatycznym dla firm można uniknąć tego problemu. W ramach kompleksowego wsparcia IT doradzimy w wyborze najlepszych usług sieciowych, a pracownicy z działu help serwis zajmą się problemami technicznymi, aby awarie systemu przestały dezorganizować pracę w firmie.